Aktualności

Ośrodek Badań Społecznych INDEKS zakończył badanie poziomu satysfakcji klientów odwiedzających Kompleks Term Maltańskich w Poznaniu. W badaniu uczestniczyło 800 klientów kompleksu. Wyniki badań posłużyły do stworzenia praktycznych rekomendacji oraz wskazania oczekiwanych zmian dostępnej oferty.

Media o nas
Wyniki społecznej diagnozy potrzeb i oczekiwań mieszkańców Poznania powyżej 50. roku życia, w obszarze edukacji, zdrowia, kultury i sztuki oraz ich uczestnictwa w życiu społecznym http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037,10956858,To_musi_byc_miasto_dla_starszych_ludzi_.html ...

więcej »
 

  Nasi klienci

więcej »
 

  O nas

Ośrodek Badań Społecznych i Marketingowych INDEKS, jest firmą, która specjalizuje się w realizacji badań społecznych i marketingowych, opracowywanych i przeprowadzanych na zlecenie instytucji, organizacji i urzędów - administracji publicznej oraz przedsiębiorstw.
więcej »
 

  Badania rynku pracy, badania społeczne, badania lokalne

Ośrodek Badań Społecznych i Marketingowych INDEKS zajmuje się pozyskiwaniem kluczowych informacji dla lokalnych instytucji oraz organizacji, które umożliwiają tym podmiotom sprawne i skuteczne zarządzanie, a przede wszystkim przewidywanie najważniejszych zjawisk oraz tendencji... więcej »
     
  Zapytanie ofertowe

Jeżeli chcą Państwo, aby firma INDEKS przygotowała wstępną ofertę na badania, prosimy o wypełnienie formularza ofertowego. Poprzez uzyskanie od Państwa podstawowych informacji, będziemy mogli w szybki sposób, przedstawić Państwu zdefiniowane rozwiązania dopasowane do potrzeb... więcej »
 

  Ewaluacja projektów finansowanych ze środków UE

Ośrodek Badań Społecznych i Marketingowych INDEKS specjalizuje się w ewaluacji projektów społecznych realizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przeprowadzamy ewaluację projektów finansowanych ze środków UE na terenie całego kraju dla Poddziałania 6.1.3 POKL, Działania 8.1 EFS, Poddziałania 8.1.2 POKL, Poddziałania 6.1.1 POKL, Poddziałania 7.1.1 Poddziałania 7.1.2, Poddziałania 7.2.1. więcej »


tel. kom. 502 625 176, 502 492 806
tel/fax (61) 8 55 15 75
e-mail: biuro@indeks-badania.pl
ul. Kozia 16, 61-835 Poznań
©indeks-badania.pl | powered by introNet
Strona główna Strona główna